Дата: 27.04.2021 16:12

Відповідно Порядку видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства
України 19 лютого 2021 року № 338 в  Котелевському  управлінні  Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській  області  налагоджена робота видачі ветеринарно – санітарних паспортів  щодо  Котелевському  управлінні  Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській  області.  Станом на 27.04.2021 року вже 6 пасічників отримали  нові  ветеринарно санітарні паспорти.

Оформити ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку в  Котелевському  управлінні Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській  області можна   безкоштовно на підставі заяви фізичної чи юридичної особи незалежно від форми власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість  та порода бджолосімей, кадастовий номер земельної ділянки де розміщена пасіка,  до заяви додають  бланк паспорта.