ПЛІДНА РОБОТА В ПОСТІЙНИХ КОМІСІЯХ СПРИЯЛА ТОМУ, ЩО ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРОЙШЛА ЗЛАГОДЖЕНО ТА КОНСТРУКТИВНО.

Дата: 19.03.2021 13:15

Депутати прийняли звіт начальника котелевського комунгоспу Володимира Короста про діяльність підприємтсва у 2020 році, затверджено організаційну структуру та статут тепер уже перейменованого коммунального підприємтсва «Котелевський комбінат комунальних підприємтсв, Котелевської селищної ради.

Розглянуто 463 земельних питань, які стосувалися надання дозволів на розробку та затвердження технічної документації із землеустрою, припинення права користування та передачі у власність земельних ділянок , інше. Зокрема, надані земельні ділянки 8 учасникам АТО та 4 багатодітнім родинам.

Депутатами прийняті рішення щодо об’єктів нерухомого майна комунальної власності Котелевської селищної ради.