11 березня відбувся захід на тему «Прощай масляниця»

Дата: 11.03.2021 10:47

Фото без опису11 березня 2021 року в Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбувся захід на тему «Прощай масляниця». На заході підопічні відділення денного перебування представили свої кулінарні витвори: млинці з м’ясом, маком та творогом, медом та вареники з сиром, терном, капустою та картоплею та поділилися власними рецептами  та  ділилися спогадами про перше приготування  цих страв.

Волонтер-психолог Шевченко Ірина Сергіївна провела цікаву вікторину та кросворд на тему Масляниці.

Свято закінчилося святковим чаюванням та смакуванням вареників та млинців.

Учасники ансамблю «Мальви» дарували пісні про свято Масляної.