Соціальна послуга «консультування»

Дата: 05.03.2021 10:32

З 1 березня 2021 року Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відповідно до Державного стандарту надає соціальну послугу «консультування». Дана послуга в обсягах, визначених Державним стандартом, надається безоплатно всім категоріям нселення Котелевської ОТГ.

Основні заходи, що становлять зміст соціальної послуги, передбачають:

• проведення лекцій, бесід, зустрічей та індивідуальних консультацій з питань соціального захисту населення, соціально-правових питань, стосовно видів соціальної допомоги, питань отримання соціальних послуг, засобів реабілітації та умов їх отримання;

• проведення заходів емоційного та психологічного розвантаження.