Рішення третьої сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 23.12.2020 08:18

Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

Про внесення змін до показників сільського бюджету Сидоряченської сільської ради на 2020 рік.

Про внесення змін до показників сільського бюджету Деревківської сільської ради на 2020 рік.

Про бюджет Котелевської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми запобігання виникненню на території Котелевської селищної ради надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2021 рік.

Про затвердження Програми протидії та профілактики злочинності на території Котелевської селищної ради на 2021 -2025 роки.

Про затвердження Програми благоустрою території Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021- 2023 роки.

Про затвердження Програми інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаних з наданням медичної допомоги в КНП «Котелевський центр первинної» на 2021- 2025 роки.

Про затвердження Комплексної Програми профілактики внутрішньо-лікарняних інфекцій Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Плану розвитку Комунального некомерційного підприємства «Котелевська  лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2021рік.

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Котелевської селищної ради на 2021 -2024 роки Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Котелевської селищної ради на 2021-2023 роки.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування територіальної громади Котелевської селищної ради на 2021-2025 роки.

Про затвердження Програми підтримки соціально – вразливих верств населення Котелевської селищної ради «Турбота» на 2021-2025 роки.

Про структуру та загальну чисельність працівників Місцевої пожежної охорони Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про впорядкування умов оплати праці працівників Місцевої пожежної охорони Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження  Положення про преміювання працівників селищної ради в 2021 році.

Про умови оплати праці Котелевського селищного голови в 2021 році.

Про прийняття Територіального центру надання соціальних послуг Котелевського району та його майна до комунальної власності Котелевської селищної ради

Про умови надання соціальних послуг Комунальним закладом «Територіальний центр надання соціальних послуг» Котелевської селищної ради.

Про створення юридичної особи публічного права – Відділу культури, спорту та туризму Котелевської селищної ради.

Про створення юридичної особи публічного права – Відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради.

Про прийняття та вхід у склад засновників Котелевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про затвердження Положення про відділ юридичного та кадрового забезпечення Котелевської селищної ради

Про затвердження Положення про відділ інформаційної діяльності, взаємодії з громадськістю та організаційної роботи Котелевської селищної ради

Про затвердження Положення про відділ з питань земельних ресурсів та охорони природного середовища Котелевської селищної ради

Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку, проектного менеджменту та інвестицій Котелевської селищної ради

Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради

Про затвердження Положення про відділ державної реєстрації Котелевської селищної ради

Про затвердження Положення про відділу з питань надання адміністративних послуг Котелевської селищної ради

Про затвердження Положення про сектор з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про відділ соціального захисту та соціальної роботи Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про службу у справах дітей Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Котелевської селищної ради.

Про погодження переліку об’єктів та визначення виду безоплатних суспільно-корисних робіт для виконання покарань у вигляді громадських робіт.

Про план роботи Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про дострокове припинення повноважень старости с. Михайлівка Перша, с. Чернещина  Кашуби А.І.

Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії селищної ради восьмого скликання від 15.12.2020 № 18 «Про затвердження старост»

Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради восьмого  скликання від 01.12.2020 № 9