Рішення другої сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 15.12.2020 15:43

Про дострокове припинення повноважень депутата Котелевської селищної ради Рогулі В.А. та початок повноважень депутата Котелевської селищної ради Ковальова М.О.

Про затвердження Регламенту Котелевської селищної ради.

Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчого комітету Котелевської селищної ради та її виконавчих органів.

Про затвердження старост.

Про внесення змін до складу виконавчого комітету ради.

Про прийняття та вхід до складу засновників комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Про прийняття та вхід до складу засновників комунального некомерційного підприємства Котелевська центральна районна лікарня Котелевської районної ради.

Про вхід у права засновника юридичних осіб публічного права, заснованих розформованими територіальними  громадами

Про прийняття та вхід до складу засновників закладів культури Котелевської районної ради.

Про прийняття та вхід до складу засновників закладів освіти Котелевської районної ради.

Про прийняття та вхід до складу засновників Об’єднаного Трудового архіву Котелевського району.

Про прийняття та вхід до складу засновників Дитячо – юнацької спортивної школи «Юність» Котелевського району.

Про затвердження Плану діяльності Котелевської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

Про впорядкування умов оплати праці працівників Котелевської селищної ради.

Про впорядкування обліку майна, що перебуває в комунальній власності Котелевської селищної ради.

Про передачу майна Котелевської районної державної адміністрації у комунальну власність Котелевської селищної ради.

Про надання матеріальної допомоги гр. Дудник М.А., жительці смт Котельва.

Про надання матеріальної допомоги гр. Печеник Т.І., жительці смт Котельва.

Про передачу у власність земельної ділянки гр. Хуторянському В. П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Голубицькій Г. М. та гр. Голубицькому М. М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про передачу у власність земельної ділянки гр. Глущенко Л. О. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про передачу у власність земельної ділянки гр. Крутію О. В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кротенко К. В. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коросташову Ю. М. для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безпальку Д. В.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Писаревській Л. І.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лапі Р. І.

Про припинення дії договору оренди землі від 20.03.2020 року з гр. Смолій С.М. на земельну ділянку площею 0,0670 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться за адресою смт Котельва, вул. Ст. Разіна, 68, смт Котельва.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Делейчук Л. М. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кашубі О. С. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковпаку О. М. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колотію В. В. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крупицькій С. В. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омеляненку І. О. для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Піддубній А. О. для ведення особистого селянського господарства.

Про визначення замовників окремих процедур закупівель.