Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Положення про відділ інформаційної діяльності, взаємодії з громадськістю та організаційної роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради

Дата: 16.02.2021 15:45
Кількість переглядів: 643

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення п’ятої позачергової

сесії селищної ради

восьмого скликання

29.01.2021 № 117

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ інформаційної діяльності, взаємодії з громадськістю та організаційної роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради

 

1.Загальні положення

1.1. Відділ інформаційної діяльності, взаємодії з громадськістю та організаційної роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради (далі- відділ) є структурним підрозділом виконавчого комітету Котелевської селищної ради, який утворюється селищною радою, є підзвітним і підконтрольним селищній раді, що його утворила, підпорядковується виконавчому комітету селищної ради, селищному голові, керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету селищної ради, а з питань здійснення делегованих повноважень підконтрольне відповідним органам виконавчої влади.

1.2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, Указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції України та законів України, актами Кабінету Міністрів України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями селищного голови, рішеннями сесій селищної ради та виконавчого комітету, даним Положенням та іншими нормативними актами.

 

2.Основним завданням відділу є організаційно-технічне та інформаційне забезпечення роботи селищної ради та виконавчого комітету.

 

3. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

3.1.Веде офіційний сайт та офіційну сторінку селищної ради у соціальних мережах.

3.2 Готує календарний план заходів роботи виконавчого комітету.

3.3.Організаційно забезпечує проведення постійних комісій, засідань виконавчого комітету ради, дорадчих органів виконавчого комітету.

3.4.Готує проекти  розпоряджень селищного голови,  рішень виконавчого комітету, рішень селищної ради з питань, що належать до компетенції відділу.

3.5.Здійснює організаційне  забезпечення  заходів за участю селищного голови.

3.6.Готує плани роботи селищної ради та виконавчого комітету, контролює та аналізує їх виконання.

3.7.Забезпечує та координує взаємодію селищного голови  з виконавчими органами селищної ради, посадовими особами,  підприємствами,  установами, організаціями комунальної та іншої власності, організаційне забезпечення його роботи.

3.8.Висвітлює діяльність селищного голови, виконавчих органів селищної ради.

3.9.Формує та просуває позитивний імідж Котелевської селищної ради серед інших об’єднаних територіальних громад України, селищного голови.

3.10.Здійснює ефективну взаємодію з громадськими об’єднаннями, політичними партіями, релігійними організаціями, органами самоорганізації населення, представниками  громадського активу селищної ради, сприяє виконавчим органам селищної ради в цьому напрямку діяльності.

3.11.Забезпечує прозорість та відкритість у діяльності Котелевської селищної ради, висвітлює питання роботи селищної ради, виконавчого комітету  та селищного голови, їх позиції з актуальних питань перед територіальною громадою.

3.12.Вивчає громадську думку населення стосовно актуальних  питань громадського життя.

3.13.Забезпечення технічної готовності та безперебійної роботи комп’ютерного, серверного, мережевого та периферійного обладнання.

3.14.Розробка та впровадження планів та програм розвитку електронного урядування.

3.15.Організує роботу локальних мереж селищної ради.

3.16.Здійснює профілактичні заходи та поточний ремонт комп'ютерної техніки.

3.17.Вносить керівництву селищної ради пропозиції щодо встановлення, модернізації комп’ютерів та комп’ютерних мереж.

 

4. Відділ має право:

4.1. Вносити пропозиції щодо вирішення питань діяльності відділу на території громади.

4.2.Подавати пропозиції до проекту бюджету Котелевської селищної ради з питань, що належать до його компетенції.

4.4.Залучати фахівців інших закладів, установ та організацій різних форм власності для вирішення питань в межах повноважень.

4.5.Одержувати в установленому порядку від підприємств, установ та організацій інформацію з питань, що належать до його компетенції.

4.6. Вживати заходів для забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів працівників відділу.

 

5.Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами селищної ради, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, об'єднаннями громадян.

 

6.Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади селищним головою згідно із законом «Про службу в органах місцевого самоврядування».

7. Начальник відділу:

7.1.Здійснює керівництво відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у відділі.

7.2.Несе персональну відповідальність за забезпечення виконання у повному обсязі та в установлені строки завдань, визначених законами України, актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями сесії ради, виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, іншими документами, що підлягають контролю, реагування на запити і звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад.

7.3.Подає на затвердження сесії селищної ради положення про відділ.

7.4.Розробляє посадові інструкції працівників відділу та розподіляє обов'язки між ними.

7.5.Планує роботу відділу, вносить пропозиції щодо формування планів роботи районної державної адміністрації.

7.6.Вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи відділу.

7.7.Звітує перед селищним головою, виконавчим комітетом, сесією ради про виконання покладених на відділ завдань та затверджених планів роботи.

7.8.Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях виконавчого комітету ради, сесії селищної ради питань, що належать до компетенції відділу, та розробляє проекти відповідних рішень.

7.9.Може входити до складу дорадчих органів, утворених виконавчим комітетом селищної ради.

7.10.Може брати участь у засіданнях органів місцевого самоврядування та виступати на них з питань, що належать до його компетенції.

7.11.Представляє інтереси відділу у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами Котелевської селищної ради, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями - за дорученням керівництва селищної ради.

7.12.Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб структурного підрозділу.

7.13.Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень відділу.

7.14.Забезпечує дотримання працівниками відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.

7.15.Організовує інформаційне забезпечення роботи відділу, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів.

17.16.Здійснює інші повноваження, визначені законом.

8.Начальник відділу може мати заступника, який призначається на посаду та звільняється з посади селищним головою згідно із законом «Про службу в органах місцевого самоврядування».

 Працівники відділу – посадові особи місцевого самоврядування, призначаються і звільняються з посади селищним головою.

  9.Гранична чисельність та структура відділу затверджуються селищною радою. Штатний розпис відділу затверджується виконавчим комітетом селищної ради в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників, затверджених селищною радою.

10.Відділ утворений без статусу юридичної особи публічного права. Матеріально - технічне забезпечення діяльності відділу здійснює виконавчий комітет Котелевської селищної ради. Розрахункові операції здійснюються через відділ з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності виконавчого комітету селищної ради.

11.Внесення змін та доповнень до Положення, визнання його таким, що втратило чинність, здійснюється селищною радою.

12.Припинення діяльності відділу здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), або ліквідації – за рішенням селищної ради.

 

 

              Секретар селищної ради                                   Сідненко Н.П.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних