Комунальний заклад Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради

Комунальний заклад Територіальний центр надання

соціальних послуг Котелевської селищної  ради

♦Адреса: 38600, Полтавська область, Полтавський район, смт. Котельва, вул.Полтавський шлях, 218,  (050)662-55-50,    (05350)2-20-92, tc_kotelva@ukr.net

♦Керівник: Дудченко Наталія Іванівна

♦Категорії осіб/сімей, яким надаються соціальні послуги: особи похилого віку; особи з інвалідністю; особи з числа учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Україні, брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України; внутрішньо переміщені особи; бездомні особи.

Соціальні послуги, які надаються : догляд вдома, денний догляд, соціальна адаптація, консультування, представництво інтересів, натуральна допомога, транспортні послуги.