Біографія заступника Котелевського селищного голови Саєнко Ольги Василівни

Саєнко ОФото без описульга Василівна

Я, Саєнко (Борківець) Ольга Василівна,  народилася 31 липня 1984 року в селищі Котельва Полтавської області.

З 1991 року по 1997 рік навчалася в Козлівщинській загальноосвітній школі   І-ІІІ ступенів Котелевського району Полтавської області.

З 1997 року по 2001 рік навчалася в Котелевській загальноосвітній школі № 2 І –ІІІ ступенів Котелевського району Полтавської області та нагороджена золотою медаллю «За особливі успіхи у навчанні».

З 2001 року по 2006 рік навчалася у Харківському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.

З 2002 року по 2003 рік навчалася в Котелевському СПТУ № 54 за професією оператора комп’ютерного набору.

З 2007 року по 2010 рік навчалася в Інституті післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії за спеціальністю «Облік та аудит», кваліфікація – спеціаліст з обліку та аудиту.

З 7 червня 2002 року по 19 липня 2002 року працювала вожатою-вихователем в дитячому оздоровчому таборі «Ковпаківець» Котелевського району Полтавської області.

З 19 жовтня 2004 року по 22 листопада 2011 року займала посаду юрисконсульта в сільськогосподарському кооперативі «Дружба» Котелевського району Полтавської області.

З 23 листопада 2011 року по 4 жовтня 2016 року працювала головним спеціалістом-юрисконсультом Котелевської районної державної адміністрації.

З 05 жовтня 2016 року по 20 березня 2019 року займала посаду начальника відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

З 21 березня 2019 року по 05 лютого 2021 року працювала начальницею відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

5 листопада 2019 року отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Нагороди: Подяка Міністерства юстиції України (2018 рік), в 2019 році занесено на районну Дошку Пошани.

Безпартійна. З 01 грудня 2020 року по 01 лютого 2021 року депутатка Котелевської селищної ради.

Заміжня.

Я та мої рідні до кримінальної відповідальності не притягувалися.