Біографія старости с.Сидоряче, с.Михайлівка Перша, с.Михайлове, с.Камінне, с. Чернещина Тимошенка Андрія Васильовича

Фото без описуТимошенко Андрій Васильович

Народився 17 травня 1978 року у смт Котельва Котелевського району Полтавської області

Освіта – вища, закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка, здобув кваліфікацію учителя початкових класів і музики, та  Полтавську  державну аграрну академію за спеціальністю «Облік і аудит».

Трудову діяльність розпочав у 1999 року  оперуповноваженим  податкової міліції Державної податкової адміністрації України у Полтавській області.

З 2001 року  працював у  Котелевському віділення  ПГРУ «ПриватБанк» старшим економістом, начальником відділення та ведучим менеджером.

З 2006 року - старший державний  податковий ревізор-інспектор відділу оперативного контролю відділу контрольно-перевірочної роботи Державної податкової адміністрації України у Полтавській області.

З 2008 року -  спеціаліст  І категорії відділу управління комунальним майном Котелевської районної ради.

З грудня 2008 року по  квітень 2014 року працював у Котелевській районній державній адміністрації та посаді  начальника відділу ведення Державного реєстру виборців.

З квітня 2014 року – начальник Котелевського відділення АТ «Райфайзер Банк Аваль».

З квітня 2015 року – начальник виробничої дільниці компонування моторних палив ТОВ «Євразія».

З жовтня 2015 року – спеціаліст І категорії із захисту прав споживачів Котелевської районної ради.

З грудня 2015 року - спеціаліст І категорії відділу управління комунальним майном Котелевської районної ради.

З 2017 року - економіст-програміст відділу управління комунальним майном Котелевської районної ради.

З листопада 2018 року – інженер – програміст відділу управління комунальним майном Котелевської районної ради

1 квітня 2021 року затверджений на посаду старости сіл Сидоряче, Михайлівка Перша, Михайлове, Чернещина та Камінне.