Примусова праця: як розпізнати та уникнути

Дата: 23.09.2022 13:18

Примусова праця: як розпізнати та уникнути

У рамках проведення спільних профілактичних заходів сьогодні на території Котелевської територіальної громади   головним державним інспектором Управління Держпраці, представниками поліції та Котелевської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено інформаційні заходи у сільському господарстві з питань протидії торгівлі людьми з метою трудової експлуатації, а також щодо оформлення трудових відносин. Також проведено семінар з представниками 10 роботодавців сфери сільського господарства.

Особливу увагу було приділено питанню примусової праці, а саме як її розпізнати та уникнути, наголошено, що тільки офіційно оформлена робота є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для роботодавців – запорукою процвітання бізнесу.

Працівники та роботодавці отримали буклети та пам’ятки «Примусова праця: як розпізнати та уникнути» та щодо задекларованої праці – http://www.pratsia.in.ua/forced_labour.php