Зустріч з батюшкою Борисом Рибаковим на тему: «Релігійні свята лютого місяця. Підготовка до Великого посту».

Дата: 23.02.2022 17:12

Сьогодні при «Університеті третього віку» на факультеті «Релігієзнавство» для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбулася зустріч з батюшкою Борисом Рибаковим на тему: «Релігійні свята лютого місяця. Підготовка до Великого посту».

Слухачі  дізналися про святителя Григорія Богослова, архієпископа Константинопольського, видатного церковного діяча, одного з Отців Церкви сподвижника Василя Великого. Він вважається покровителем вчених і місіонерів,

і тому отримав таке високе звання за свої глибокі пізнання і тлумачення Священного писання. Розповів про церковне свято Іоанна Златоуста – великого

ієрарха та вселенського вчителя.

Батюшка розповів що Великий піст – головний і тривалий піст в християнських конфесіях – православ’ї, католицизмі, мета якого полягає у приготуванні до святкування Великодня. Це період внутрішнього духовного очищення та вдосконалення. Встановлений на знак наслідування Ісусу Христу, який постився у пустелі сорок днів. Великий піст – це час самопізнання, покаяння, щирої молитви. Під час посту потрібно очистити розум від суєти, позбутися від зла і тривог, зміцнити дух і робити добрі справи.