В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!

Дата: 16.02.2022 12:24

????????В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!????????

Сьогодні вся Україна піднімає державні прапори в своєму єдиному бажанні, яке об’єднує країну, це - бажання миру. Сила українців -в їх єдності, готовності протистояти будь – яким викликам!

Сьогодні — День єднання всіх українців в Україні та світі.

Щоб продемонструвати свою згуртованість і волю до перемоги, підтримати наших військових, які зараз захищають цілісність кордонів нашої єдиної України, Котелевщина приєдналася до руху єднання.

Селище майоріло жовто-синьою символікою, о 10.00 на площі біля головного прапора громади представники місцевої влади і депутатського корпусу, діти і громадськість спільно виконали Гімн України.

Вітаємо всіх з великим ????????Днем єднання ! Завдяки нашій єдності та силі духу ми гідно пройдемо всі випробування!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!