Захід на тему: «Значення класичної музики для поліпшення здоров’я та життєвого тонусу у людей похилого віку».

Дата: 10.02.2022 10:31

При «Університеті третього віку» на «Літературно-мистецькому» факультеті» 09.02.2022 року для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбувся захід на тему: «Значення класичної музики для поліпшення здоров’я та життєвого тонусу у людей похилого віку».

Cвітлана Хомякова розповіла про цілющий вплив музики на організм людини, про те що вона активізує розумові здібності, покращує самопочуття та настрій. Музикотерапія  допомагає хворим звільнитися від душевного дискомфорту, активізує розумові здібності, повертає людині бадьорість, стимулює кровообіг та емоційний тонус людини.  Впливає музичне мистецтво і на психіку, соматику,  душевний стан людини, що стало основою виникнення музикотерапії.

Присутні на заході  слухали музику П. Чайковського від дратівливості і неврозів, «Полонез Огінського» знімає головну біль, кров’яний тиск і серцеву

діяльність нормалізує «Весільний марш» Мендельсона, піднімає настрій і позбавляє від депресії: джаз, блюз, соул, каліпсо та реччі.

Лікар і музикант, Патрік Ешвен, автор книги «Музика і медицина» висловлювався, що музика здійснює великий, цілющий вплив на організм людини.