ІЗ 19 ПРОЕКТІВ, ЗАПЛАНОВАНИХ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ У 2022 РОЦІ, ТРИ ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 18.01.2022 17:52

У Полтавській області за програмою Президента України «Велике будівництво» у 2022 році запланували до реалізації 19 проєктів. Про це повідомив у понеділок, 17 січня, на апаратній нараді т.в.о голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін. «Включення об’єкта до програми Президента «Велике будівництво» - це гарантія того, що він буде завершений , а роботи не розтягнуться на десятки років»,- акцентував він.

У 2022 році в області заплановано для реалізації проєкти з різних сфер: медицини, спорту, освіти, культури. Всі вони відповідають Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Серед них 3 проєкти від Котелевської територіальної громади:

?Капітальний ремон закладу дошкільної освіти «Ромашка» у Котельві;

?Реконструкція будівлі з добудовою спортивної зали Котелевської гімназії №1 ім. С.А.Ковпака;

?Будівництво музею скіфської доби у селі Більськ.

Остаточно проєкти будуть визначені на засіданні комісії Державного фонду регіонального розвитку, яке орієнтовно відбудеться на початку лютого цього року.