Дата: 06.01.2022 08:34

ГОЛОВА КОТЕЛЕВСЬКОЇ ГРОМАДИ ТЕТЯНА КОРОСТ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАД, що 5 січня відбулося в Опішні.

Керівники громад Полтавщини разом із виконавчим директором Всеукраїнськї асоціації громад Іваном Слободяником ділилися досвідом та обговорювали свої проблеми, в тому числі і ті, які є спільними для усього місцевого самоврядування в Україні.

Особливу увагу приділили сільській медицині. Йшлося про енергетику і дотації з державного бюджету. Зокрема, транспортування газу для області, де газ видобувається, та методику щодо опрацювання громадами державних субвенцій.

Полтавщина — туристичний регіон з багатьма унікальними пам'ятками та культурними об'єктами. Присутні ділилися своїми ідеями як використати цей унікальний потенціал області

для розвитку гастрономічного та еко - туризму.