Зустріч з отцем Романом Довганичем та молодшими вихованцями дитячої церковної школи Свято – Троїцької церкви

Дата: 12.01.2022 08:09

Сьогоднішня тепла зустріч для  отримувачів соціальних послуг відділення деннного перебування відбулася з отцем Романом Довганичем та молодшими вихованцями дитячої церковної школи Свято – Троїцької церкви. Діти  розповіли про свято Різдва, про сенс народження Христа Спасителя,  радували слухачів різдвяними піснями та радісними колядками.

Отець Роман Довганич продовжив захід розповідями про свята січня місяця «Від Різдва до Водохреща».

По завершенню заходу всі присутні отримали церковний календар на 2022 рік.