Рішення виконавчого комітету від 30 грудня 2021 року

Дата: 30.12.2021 16:41

Про фінансовий план КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2022 рік.

Про фінансовий план КНП «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 рік.

Про фінансовий план КП «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради на 2022 рік.

Про постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян

Про план роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради на І півріччя 2022 року.

Про порядок організації планування роботи у виконавчих органах  Котелевської селищної ради.

Про реєстрацію змін до колективного договору (КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги»).

Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної ради на 2021-2024 роки

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким мають діти

Про надання дозволу на вчинення  правочину із нерухомим майном, право користування яким має малолітня дитина

Про надання дозволу на вчинення правочину із нерухомим майном, право користування яким має малолітня дитина

Про надання дозволу на виїзну торгівлю.