Привітання ансамблю художньої самодіяльності  «Мальви»

Дата: 30.12.2021 09:02

З вітальними словами, колядками та щедрівками напередодні Нового року осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають у філії відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Велика Рублівка  Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради привітав  ансамбль художньої самодіяльності  «Мальви» відділення денного перебування.

Кожного отримувача соціальної послуги, які перебувають на постільному режимі гості привітали з Новим роком та Різдвом Христовим. Побажали їм міцного здоров'я та віри у завтрішній день.

Старенькі були раді візиту гостей та щиро дякували за те, що  про них незабувають.