Рішення виконавчого комітету від 17 грудня 2021 року

Дата: 20.12.2021 16:08

Про проєкт бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Про проєкт Програми запобігання виникненню на території Котелевської селищної територіальної громади надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2022 - 2023 роки.

Про проєкт Комплексної Програми благоустрою населених пунктів Котелевської селищної територіальної громади на 2022 – 2023 роки.

Про проєкт Комплексної Програми «Питна вода» Котелевської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки.

Про проєкт Програми профілактики внутрішньо -лікарняних інфекцій Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 рік.

Про проєкт Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» Котелевської селищної ради на 2022 - 2023 роки.

Про проєкт Програми зайнятості населення Котелевської селищної територіальної громади на 2022 – 2023 роки.

Про мистецький конкурс «Мій рідний котелевський край – з тобою в серці я живу».

Про План заходів щодо організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая та новорічних свят у Котелевській селищній територіальній громаді.

Про реєстрацію змін та доповнень до Колективного договору, укладеного між адміністрацією та первинною профспілковою організацією працівників Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради на 2021-2024 роки.

Про надання дозволу на передачу в приватну (спільну часткову) власність квартири.

Про зняття Клименко Н.А., Дяденко А.А. з квартирного обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов Котелевської селищної ради.

Про взяття Теслі К. С. на квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов Котелевської селищної ради.

Про внесення Ковальова М.О. до списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов у першочерговому порядку.

Про продовження терміну дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Москаленко В.М.

Про продовження терміну дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ФОП Зубченку В.В.

Про благоустрій прибудинкових територій.

Про затвердження сезонного режиму роботи мереж зовнішнього освітлення на території Котелевської селищної територіальної громади