Hапередодні Міжнародного Дня прав людини проведено захід   на тему: «Права людини»

Дата: 09.12.2021 16:59

09 грудня 2021 року для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування  на факультеті « Закон і ми» напередодні Міжнародного Дня прав людини проведено захід   на тему: «Права людини».

Головний спеціаліст Котелевського бюро правової допомоги  Микола Убийсобака  доповів, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особових відмінностей.

Головною метою нашого заходу  стало визначення свободи, безпеки й чесності людей по відношенню одне до одного, рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги.

По завершенню заходу всі присутні отримали Правовий вісник та календарі на 2022 рік.