ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 30.11.2021 08:51

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Діяльність служби у справах дітей Котелевської селищної ради спрямована на вирішення питань запобігання дитячої бездоглядності і безпритульності, профілактики правопорушень серед дітей, їх соціального захисту, реалізації права дитини на охорону здоров'я, освіту, сімейне виховання.

З метою недопущення порушення законних прав та інтересів дітей нашої громади при виконавчому комітеті Котелевської селищної ради було створено комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Котелевської селищної ради.

29 листопада комісія під головуванням заступника голови селищної ради Ольги Саєнко провела своє чергове засідання. На порядок денний виносилося  6 питань:

- про доцільність позбавлення батька батьківських прав по відношенню до дітей;

- про визначеня участі матері у вихованні малолітніх дітей;

- про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право яким мають малолітні та неповнолітні діти;

- про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право власності на яке набуде неповнолітня дитина;

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту 4-х дітей-сиріт.

За результатами розгляду прийнято відповідні рішення, рекомендації, які направлені на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Котелевської селищної ради.