Напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю у відділенні денного перебування при Університеті третього віку на факультеті «Літературно-мистецькому» проведено захід на тему: « Живи, добро звершай !».

Дата: 01.12.2021 16:28

Напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю у відділенні денного перебування при Університеті третього віку на факультеті «Літературно-мистецькому»   проведено захід  на тему: « Живи, добро звершай !».

Досить душевна зустріч відбулася сьогодні, звучали пісні у виконанні ансамблю Мальви, а Наталія Наконечна заспівала про правильні слова та добро.

Власний вірш про доброту зачитала Дорофеєва Олена Зосимівна, а вірші про милосердя і добро прозвучали у виконанні Бородай Антоніни Іванівни таПетра Устимчука.

Цей день, став нагадуванням нам про наш  обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства –осіб з інвалідністю.

Живіть, добро звершайте! Спілкуйтеся, підбадьорюйте, підтримуйте один одного!