Рішення вісімнадцятої сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 01.12.2021 16:13

Про звіт Котелевського селищного голови про діяльність селищної ради та її виконавчих органів у 2021 році.

Про внесення змін до бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про внесення змін до Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевської селищної територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико – санітарної допомоги» на 2021 – 2023 роки.

Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Котелевської селищної ради на 2021-2024 роки.

Про продовження контрактів з керівниками закладів охорони здоров’я.

Про зміни в організаційній структурі відокремлених підрозділів КНП «Котелевський ЦПМСД»

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції.

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Котелевська лікарня планового лікування» в новій редакції.

Про затвердження Статуту Інклюзивно – ресурсного центру Котелевської селищної  ради в новій редакції.

Про роботу Комунального закладу «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради.

Про затвердження Плану діяльності Котелевської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

Про закріплення нерухомого майна в оперативне управління за Комунальним закладом Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради.

Про припинення права оперативного управління Відділу управління комунальним майном Котелевської селищної ради.

Про затвердження розпоряджень, прийнятих селищним головою у міжсесійний період.

Про надання громадянам одноразової матеріальної допомоги.

Земельні питання.

Про визначення замовника реалізації проєкту «Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти «Ромашка» за адресою: Полтавська область, Полтавський район, смт Котельва, вул. Чкалова, 19».

Про визначення замовника реалізації проєкту «Реконструкція будівлі з добудовою спортивної зали Котелевської гімназії № 1 ім. С.А. Ковпака Котелевської селищної ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Котельва, вул. Калантаївська, 1».