24 листопада 2021 року у відділенні денного перебування при «Університеті третього віку» на факультеті « Релігієзнавство» відбулася зустріч з батюшкою Борисом Рибаковим на тему: «Релігійні свята листопада місяця».

Дата: 24.11.2021 16:39

24 листопада 2021 року  у відділенні денного перебування при «Університеті третього віку» на факультеті « Релігієзнавство» відбулася зустріч з батюшкою Борисом Рибаковим на тему:  « Релігійні свята листопада місяця».

Батюшка розповів про створення Землі, про Святих Ангелів (Серафімів, Херувімів, Ангелів Престолів, Господства, Сили і Влади, Начала, Ангелів Хранителів), ознайомив з іконам святих, яким потрібно молитися  у листопаді місяці.

Цікаві приклади навів  про святкування  Різдва Христового, Пасхи, Спаса, Хрещення та цікаві події  про християнство та святі місця  в Єрусалимі. Про призначення земного життя людини та віру в Бога.

Отримувачі соціальних послуг вдячні батюшці Борису Рибакову за отримані відповіді на поставлені питання та змістовну бесіду.