ПРАВО ПРОСВІТНИЦЬКА РОБОТА СЛУЖБИ ПРОБАЦІЇ ІЗ УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ

Дата: 22.11.2021 17:09

Протягом місячника правових знань   було організовано та проведено зустрічі начальника Полтавського районного сектору № 4 Центру пробації у Полтавській області Оленою Безсмертною спільно із  волонтером пробації Петром Устимчуком із учнівською молоддю освітніх закладів Котелевщини. Вони  підготували інтерактивний захід лекцію на тему: "Профілактика правопорушень у молодіжному середовищі". В ході зустрічі були висвітлені питання запобігання правопорушень, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Особливу увагу Петро Устимчук приділив профілактиці шкідливих звичок, адже саме вони часто стають передумовою вчинення протиправних дій серед молоді. Діти за допомогою інтерактивних вправ переконалися, як швидко шкідливі звички затягують людину в свої тенета. Учні з цікавістю прослухали лекцію, яка була проведена змістовно та побудована на конкретних фактах із життя підлітків.