ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ, ЯКА ДІЄ ПРИ ВИКОНКОМІ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 12.11.2021 18:15

11 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яка діє  при виконкомі Котелевської селищної ради. Провела її заступник селищного голови Ольга Саєнко.

На засіданні розглянуто  питання щодо надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів із нерухомим майном право користування мають малолітні діти та спадкоємцями якого є неповнолітня дитина. Розглянуто також питання про доцільність позбавлення матері батьківських прав по відношенню до малолітньої доньки. Матір протягом двох років життям дитини не цікавилась, не відвідувала її, матеріально не утримувала. По закінченню засідання були прийняті відповідні рішення та враховані рекомендації членів комФото без описуісії.