ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПРОЄКТУ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ!

Дата: 05.11.2021 17:33

До уваги жительок Котелевської громади! Громадська організація «Інша Жінка» за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації (Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій) анонсують ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ. Участь у проєкті є безкоштовною!

Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив – це нова за своїм форматом та інноваційна для Полтавської області віртуальна установа, яка опікується ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінокзасновниць.

Розвиток жіночого підприємництва, надання базової бізнес-освіти, пошук інвестицій та партнерів, обмін досвідом та популяризація менторства, study-тури на підприємства - це все про бізнес-інкубатор.

Більш детальна інформація  тут