ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ – ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ!

Дата: 05.11.2021 09:00

ЇХНЄ ПОКЛИКАННЯ – ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ!

Саме до соціальних працівників люди першими звертаються із своїми бідами та життєвими труднощами, а вони завжди підставлять своє плече, простягнуть руку допомоги і знайдуть слова розради. Ця робота часто важка і емоційно виснажлива. Тому випадкові люди тут не затримуються, а залишаються, по-справжньому, чуйні й безкорисливі, ті, для яких почуття милосердя та добра не просто слова.

5 листопада у Котельві привітали із прийдешнім професійним святом соціальних працівників Котелевської територіальної громади. Під час урочистостей селищний голова Тетяна Корост вручила працівникам соціальної сфери відзнаки різних рівнів.

Почесною грамотою Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

за багаторічну сумлінну працю, відповідальне виконання службових обов’язків,активну громадську позицію нагороджена НАТАЛІЯ ШИЛО – заступник директора - завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру надання соціальних послуг Котелевської селищної ради.

Грамоти Котелевської селищної ради вручено :

АНТОНІНІ ГАЛІШНІКОВІЙ, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома з віддаленим робочим місцем в селі Сидоряче Територіального центу надання соціальних послуг Котелевської селищної ради;

НАТАЛІЇ ІЛЬЇНІЙ, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома Територіального центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради;

ОКСАНІ СТАРОДУБ, швачці 3 розряду відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру надання соціальних послуг Котелевської селищної ради.

Почесними грамотами Полтавської обласної профспілки працівників соціальної сфери України відзначено :

НАДІЮ ЖИДЕНКО, машиніста із прання та ремонту відділення адресної на натуральної та грошової допомоги Територіального центру;

ГАННУ ПЕТРЕНКО, соціалього робітника відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру;

НАТАЛІЮ РАХМАНОВУ, машиніста із прання та ремонту відділення адресної на натуральної та грошової допомоги Територіального центру;

АННУ СОБІРАЙ, кухара 3 розряду філії стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Велика Рублівка Територіального центру;

НАТАЛІЮ СТАВКО, соціального робітника відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру;

КАРІНУ ФЕСАК, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Територіального центру;

СВІТЛАНУ ХОМЯКОВУ, соціального працівника відділення денного перебування Територіального центру;

ЮЛІЮ ЯКУШЕНКО, швачку 3 розряду відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру.

Щиро вітаємо нагороджених із відзнаками! Бажаємо всім нових трудових успіхів, міцного здоров'я, миру, добра і благополуччя. Зі святом!!!