Рішення шістнадцятої чергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 27.10.2021 16:16

Про затвердження звіту про виконання бюджету Котелевської селищної  територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

Про внесення змін до бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про погодження проєктів, які будуть реалізовуватися у 2021 році у рамках Угоди з АТ «Укргазвидобування».

Про утворення старостинських округів Котелевської селищної територіальної громади .

Про роботу сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції № 4 Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області щодо забезпечення громадського порядку на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про результати діяльності Диканської окружної прокуратури Полтавської області на території Котелевської селищної територіальної громади.

Про організацію харчування дітей у закладах освіти.

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Котелевської селищної ради .

Про затвердження договорів, укладених виконавчим комітетом Котелевської селищної ради.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за КНП «Котелевська ЛПЛ» Котелевської селищної ради.

Про нерухоме майно, розташоване за адресою: вул. Цигриків, 1, с. Деревки, Полтавський район, Полтавська область.

Про надання дозволу на коригування проєктно - кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі за адресою вул. Полтавський шлях, 214, смт Котельва Полтавського району Полтавської області для створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі з створенням при ньому «кризових кімнат». Коригування».

Про надання дозволу на коригування проєктно - кошторисної документації «Відновлення елементів благоустрою території КЗК «Будинок культури «Скіфія» Котелевської селищної ради по вул. Полтавський шлях, 207, в смт. Котельва Полтавської області, капітальний ремонт». Коригування».

Земельні питання