ВИХОВУЄМО В КЛІЄНТІВ ПРОБАЦІЇ ПОЧУТТЯ ПАТРІОТИЗМУ

Дата: 19.10.2021 17:06

Виховуємо в клієнтів пробації почуття патріотизму

18 жовтня 2021 року для клієнтів пробації організовано  зустріч з бібліотекарем  Котелевської районної бібліотеки ім. С.А. Ковпака Раїсою Костюк, яка підготувала для гостей інформаційно-пізнавальний захід, присвячений Дню захисника  України та Дню українського козацтва.  Раїса Іванівна розповіла присутнім про утворення козацької держави, традиції козаків, цікаві та маловідомі сторінки їх історії та найвідоміші постаті козацької слави. Не оминули увагою і сьогодення. Зокрема, торкнулися теми захисту суверенності нашої держави на Сході України, участь в антитерористичній  операції наших земляків та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих за мирне небо над головою.

По закінченню зустрічі Раїса Іванівна  запропонувала переглянути  книжкову виставку « Із архіву пам’ять”.