Котелевська селищна рада
Полтавського району Полтавської області

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації

Дата: 05.10.2021 10:15
Кількість переглядів: 355

 

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації

 

            Відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», ЗУ «Про основи містобудування», ЗУ «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», у зв’язку з розробленням містобудівної документації, Котелевська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки, обмеженої вул. Дружби, вул. Полтавський шлях, вул. Радченка в смт Котельва Полтавської області», «Детальний план території земельної ділянки обмеженої вул. Ринкова, вул. Матросова та місцевими проїздами в  смт Котельва Полтавської області», «Детальний план території земельної ділянки, обмеженої вул. Дігтяря, вул. Зарічна та місцевими проїздами в смт Котельва Полтавської області».  

Розроблення проєктів викликано потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Замовник проекту: Виконавчий комітет Котелевської селищної ради.

Розробник: ФОП Кіріченко А.А.

Підставою для розроблення є рішення дев`ятої сесії Котелевської селищної ради восьмого скликання від 30 квітня 2021 року № 1005 «Про надання дозволу виконавчому комітету Котелевської селищної ради на розробку детальних планів територій».

           Для ознайомлення проєкти містобудівної документації буде розміщено з 05.10.2021 року по 05.11.2021 року в приміщенні Котелевської селищної ради за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 223 (каб. № 39) та на офіційному сайті Котелевської селищної ради, за посиланням https://kotelevska-gromada.gov.ua.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій та проведення громадських слухань -  начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради Волотковська Людмила Володимирівна.

Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням ПІБ, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 05.10.2021 року по 05.11.2021 року до Котелевської селищної ради за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 223 (каб. № 39), інформація за тел. (05350) 2-12-50).

Пропозиції громадськості реєструються та розглядаються у місячний строк з дня їх надходження. Пропозиції подані після встановленого терміну, залишаються без розгляду.

  Громадські слухання та презентація проєктів містобудівної документації відбудуться 18 жовтня 2021 року о 14 год. 00 хв. за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 207 (КЗК «Будинок культури «Скіфія»).

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, обмеженої вул. Дружби, вул. Полтавський шлях, вул. Радченка в смт Котельва Полтавської області».

 

«Детальний план території земельної ділянки, обмеженої вул. Дружби, вул. Полтавський шлях, вул. Радченка в смт Котельва Полтавської області»

«Детальний план території земельної ділянки обмеженої вул. Ринкова, вул. Матросова та місцевими проїздами в  смт Котельва Полтавської області»

«Детальний план території земельної ділянки, обмеженої вул. Дігтяря, вул. Зарічна та місцевими проїздами в смт Котельва Полтавської області».  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних