Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації

Дата: 05.10.2021 10:15

Повідомлення

Відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», ЗУ «Про основи містобудування», ЗУ «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», у зв’язку з розробленням містобудівної документації, Котелевська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки, обмеженої вул. Дружби, вул. Полтавський шлях, вул. Радченка в смт Котельва Полтавської області», «Детальний план території земельної ділянки обмеженої вул. Ринкова, вул. Матросова та місцевими проїздами в  смт Котельва Полтавської області», «Детальний план території земельної ділянки, обмеженої вул. Дігтяря, вул. Зарічна та місцевими проїздами в смт Котельва Полтавської області».

Розроблення проєктів викликано потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Замовник проекту: Виконавчий комітет Котелевської селищної ради.

Розробник: ФОП Кіріченко А.А.

Підставою для розроблення є рішення дев`ятої сесії Котелевської селищної ради восьмого скликання від 30 квітня 2021 року № 1005 «Про надання дозволу виконавчому комітету Котелевської селищної ради на розробку детальних планів територій».

Для ознайомлення проєкти містобудівної документації буде розміщено з 05.10.2021 року по 05.11.2021 року в приміщенні Котелевської селищної ради за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 223 (каб. № 39) та на офіційному сайті Котелевської селищної ради, за посиланням https://kotelevska-gromada.gov.ua.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій та проведення громадських слухань -  начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Котелевської селищної ради Волотковська Людмила Володимирівна.

Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням ПІБ, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 05.10.2021 року по 05.11.2021 року до Котелевської селищної ради за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 223 (каб. № 39), інформація за тел. (05350) 2-12-50).

Пропозиції громадськості реєструються та розглядаються у місячний строк з дня їх надходження. Пропозиції подані після встановленого терміну, залишаються без розгляду.

Громадські слухання та презентація проєктів містобудівної документації відбудуться 18 жовтня 2021 року о 14 год. 00 хв. за адресою: 38600, смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 207 (КЗК «Будинок культури «Скіфія»).