Дата: 01.10.2021 11:13

30 вересня 2021 року у Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради проведені заходи до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана:

- для підопічних відділення денного перебування проведено  літературно- музичну композицію на тему: «Живи, добро звершай!», музичні номери подарували  волонтери Палацу Дозвілля «Скіфія», ансамбль художньої самодіяльності відділення денного перебування «Мальви» та відвідувач відділення Борис Даценко. Святкування завершилося чаюванням;

- працівники відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 24 мешканців с.Деревки та с.Більськ забезпечили речами, що були у вжитку;

- підопічних філії відділення стаціонарного  догляду для постійного або тимчасового проживання с.Велика Рублівка  привітали святковими листівками та організовали святковий обід.

Всі заходи проведені з урахуванням карантинних обмежень відповідно до «жовтого» рівня  поширення COVID -19.

Вітання ветеранам  Котелевської громади та заходи проведені у відділенні денного перебування висвітлено на сторінках місцевої газети «Народна трибуна».