20 вересня відбулася зустріч клієнтів пробації із директором центру соціальних служб Котелевської селищної ради Сергієм Салівоном.

Дата: 20.09.2021 15:39

20 вересня  відбулася зустріч  клієнтів пробації із директором центру соціальних служб Котелевської селищної ради Сергієм Салівоном.

За пропозицією працівників пробації спеціаліст підготував тренінг – семінар на тему «Техніка подолання конфліктних ситуацій» для клієнтів, які мають криміногенну потребу «Контроль над поведінкою та мисленням».  Досвід роботи із  клієнтами пробації показує, що актуальною проблемою для значної частини під облікових є невміння правильно вирішувати конфліктні ситуації,  що часто-густо стає причиною скоєння адміністративних чи кримінальних правопорушень.

На практичних прикладах спеціаліст розповів про основні складові конфлікту, що виникає за певних ситуацій. Разом, на практичних прикладах, клієнти пробації училися  розв’язувати конфлікти та  висловлювали своє бачення.

На завершення заходу представник центру соціальних служб запропонував перегляд тематичного фільму «Причини виникнення конфліктів» з наступним його обговоренням.