УВАГА! У КОТЕЛЕВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИЯВЛЕНО ПЕРШИЙ ВИПАДОК ШТАМУ «ДЕЛЬТА»

Дата: 06.09.2021 09:29

УВАГА! У КОТЕЛЕВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВИЯВЛЕНО ПЕРШИЙ ВИПАДОК ШТАМУ «ДЕЛЬТА»?

Станом на 6 вересня 2021 року на території Котелевської громади зафіксовано 7 нових випадків захворювання на COVID-19, з них, 1- це дитина, 1 - пацієнт із штамом «Дельта», 1 тяжкохворий, який перебуває на стаціонарному лікуванні у місті Полтава.

Оцінюючи ситуацію, медики стверджують, що зараз Україна перебуває на порозі нової хвилі коронавірусу - на цей раз штаму «Дельта», який дуже швидко поширюється. Якщо раніше один хворий на COVID міг заразити двох-чотирьох осіб, то новий штам передається вдвічі швидше та в декілька разів збільшує ризик госпіталізації.

Тому закликаємо всіх жителів громади ВАКЦИНУВАТИСЯ?, адже це ЄДИНИЙ? ефективний спосіб зупинити цю непередбачувану і небезпечну інфекцію. Звісно щеплення не гарантує того, що людина не захворіє. Проте воно захистить від ?ВАЖКОГО перебігу хвороби, а, відповідно, і від ?УСКЛАДНЕНЬ.

?Зараз у Котелевській громаді достатньо вакцини, потрібно тільки звернутись до свого сімейного лікаря!

Нагадуємо, що вакцини ????AstraZeneca, ????CoronaVac і ????Pfizer можна отриманим у пунктах щеплень Центру ПМСД за адресами:

????смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 283 (приміщення АЗПСМ 3), тел. 2-14-03;

????смт Котельва, вул.. Миколаївська,169-а (приміщення АЗПСМ 2), тел. 2-30-81.

????Вакцина ????AstraZeneka також наявна у пункті щеплень, який працює у Лікарні планового лікування за адресою: смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 283, щопонеділка та щочетверга із 11.00 до 15.00.

БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ!