COVID-19 НЕ ВІДСТУПАЄ!

Дата: 14.09.2021 10:02

COVID-19 НЕ ВІДСТУПАЄ!

Станом на 14 вересня 2021 року у Котелевській громаді на COVID-19 хворіють 7 осіб, з них, 2- дитини, 1 - пацієнт із штамом «Дельта».

У зв’язку з тим, що у двох школярів та одного вихователя дитсадка підтверджено захворювання на коронавірус, на самоізоляцію вже відправлено 2 класи Котелевської гімназії №1 та 2 групи селищного дитсадка «Дзвіночок».

?Шановні жителі Котелевської територіальної громади! Осінь - це традиційний час епідемій грипу і застуди, тепер до цього всього додався також COVID! На даний час суха і сонячна осіння погода дещо стримує поширення цієї непередбачуваної інфекційної хвороби, але всі повинні розуміти, що вже зовсім скоро нас чекають похолодання і дощі. Тому медики стверджують, що зараз Україна перебуває на порозі нової хвилі коронавірусу, а саме, стрімкого поширення штаму «Дельта», який є значно небезпечніший від попереднього.

?Тому закликаємо всіх жителів громади ВАКЦИНУВАТИСЯ , адже це ?ЄДИНИЙ ефективний спосіб зупинити цю непередбачувану і небезпечну інфекцію. Звісно щеплення не гарантує того, що людина не захворіє. Проте воно захистить від ?ВАЖКОГО перебігу хвороби, а, відповідно, і від ?УСКЛАДНЕНЬ.

Зараз у Котелевській громаді достатньо вакцини, потрібно тільки звернутись до свого сімейного лікаря!

?Нагадуємо, що вакцини AstraZeneca, CoronaVac і Pfizer можна отриманим у пунктах щеплень Центру ПМСД за адресами:

????смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 283 (приміщення АЗПСМ 3), тел. 2-14-03;

????смт Котельва, вул.. Миколаївська,169-а (приміщення АЗПСМ 2), тел. 2-30-81.

????Вакцина AstraZeneka також наявна у пункті щеплень, який працює у Лікарні планового лікування за адресою: смт Котельва, вул. Полтавський шлях, 283, щопонеділка та щочетверга із 11.00 до 15.00.

БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЇХ РІДНИХ!