До Дня партизанської слави та 78-ї річниці визволення від нацистських загарбників взяли активну участь у святі.

Дата: 11.09.2021 17:04

11 вересня 2021 року підопічні відділення денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської  селищної ради взяли активну участь у святі до Дня партизанської слави та 78-ї річниці визволення від нацистських загарбників та представили танцювальний номер «Вальс Котелевських ночей».

Вишукані сукні для танцю пошили швачки відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Працівники територіального центру взяли активну участь у святі, створювали декорації та квіткові композиції на площі Спичака.