ОТРИМУВАЧІ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НА СВЯТКУВАННІ ДНЯ ІВАНА КУПАЛА

Дата: 07.07.2021 08:54

07 липня 2021 року для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування Комунального закладу Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради відбулося святкове зібрання на острові кохання присвячене Івану Купалі. Літературну сторінку підготували бібліотекарі відділу обслуговування Котелевської центральної бібліотеки імені С.А.Ковпака Раїса Костюк та  Наталія Борисенко. Вірш « Ой на Івана на Купала» читала Мирослава Костюк. Музичні номера дарували Орися Губенко та ансамбль художньої самодіяльності «Мальви». Протягом свята проводилися ігри, вікторини та конкурси.