Рішення виконавчого комітету від 25 червня 2021 року

Дата: 29.06.2021 10:04

Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу бюджету Котелевської селищної територіальної громади

Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Котелевської селищної територіальної громади  на 2022-2024 роки, Плану заходів щодо складання проекту бюджету Котелевської селищної територіальної громади  на 2022 рік, Плану заходів щодо організації виконання бюджету Котелевської селищної територіальної громади, Плану заходів щодо організації роботи з підготовки звітності про виконання бюджету Котелевської селищної територіальної громади за 2021 рік.

Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Котелевської селищної ради на баланс КНП «Котелевський центр первинної медико-санітарної допомоги» Котелевської селищної ради

Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Котелевської селищної ради на баланс Відділу управління комунальним майном Котелевської селищної ради.

Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Котелевської селищної ради на баланс Відділу культури, спорту та туризму Котелевської селищної ради.

Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Котелевської селищної ради на баланс Відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради.

Про план роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради на ІІ півріччя 2021 року

Про затвердження складу Молодіжної ради при Котелевській селищній раді.

Про затвердження Плану заходів з підготовки та відзначення Дня Конституції України та Дня молоді на території Котелевської селищної ради

Про встановлення дорожніх знаків

Про погодження виїзної торгівлі фізичної особи-підприємця Казимова Р.В.

Про погодження виїзної торгівлі фізичної особи-підприємця Юхименка І.О.

Про погодження розміщення об’єктів по надання послуг у сфері розваг та виїзної торгівлі ФОП Кашубі В.В.

Про розгляд звернення старости с.Більськ Залізняк С.В.