ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ ПРОЗВІТУВАЛИСЯ ПРО СВОЮ РОБОТУ

Дата: 06.07.2021 15:06

ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ ПРОЗВІТУВАЛИСЯ ПРО СВОЮ РОБОТУ

Територію Котелевської селищної територіальної громади, протягом першого піврічча 2021 року обслуговували  ст. ДОП СПД №1 Зіньківського ВП №4 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області майор поліції Олег Ковпак., ст. ДОП СПД №1 Зіньківського ВП №4 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області капітан поліції Юрій Гетьманенко та ДОП СПД №1 Зіньківського ВП №4 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області майор поліції Сергій Сахно.

Так, до адміністративної відповідальності дільничними офіцерами поліції, які обслуговували територію Котелевської адміністративної зони, притягались громадяни за такими статтями:

- ст. 178 КУпАП  (розпивання спиртних напоїв у громадських місцях та поява у громадських

місцях у п’яному вигляді),

- 175-1 (куріння в громадському місці),

- 156 ч.2 ч.3 (порушення правил торгівлі алкогольних напоїв),

- 173-2 ч.1 та ч.2 (домашнє насильство),

- 173 (дрібне хуліганство)

- 176 (виготовлення, зберігання самогону),

- 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях)

- 192 (порушення громадянами строків реєстрації зброї)

- 183 (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб)

- 44-3 (порушення правил, щодо карантину людей)

- 187 (порушення правил адміністративного нагляду)

- 182 (порушення правил додержання тиші)

За період із 01.01.2021 по 01.07.2021 року ст. ДОП СПД №1 Зіньківського ВП №4 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області майор поліції Олегом Ковпаком складено - 67 адмін. протоколів, розкрито 11 злочинів  (ст. 185 ч.1 (2), 125 ч.1 (2), ст. 126-1 (2), ст.389 ч. 1 (2), ст. 190 ч.1 (1), ст. 197 ч.1 (2) КК України), які в подальшому були направлені в суд.

Ст. ДОП СПД №1 Зіньківського ВП №4 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області капітаном поліції Юрієм Гетьманенко, складено - 90 адмін. протоколів, розкрито 8 злочинів  (ст. 185 ч.1 (4), 125 ч.1 (3) ст. 126 -1 (1) КК України), які в подальшому були направлені в суд.

ДОП СПД №1 Зіньківського ВП №4 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області майором поліції Сергієм Сахном, складено - 89 адмін. протоколів, розкрито 9 злочинів (ст. 185 ч.1 (2), 125 ч.1 (3),  ст.389 ч. 1 (2) , ст. 126-1 (2) КК України, які в подальшому були направлені в суд.

Серед жителів Котелевської селешної ради, які вчиняли домашнє насильство, згідно ч. 3, п. 2 наказу МВС України № 124 від 25.02.2019 року, а також Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", проводились профілактичні заходи (поставлено на облік, осіб, які вчинили домашнє насильство). Відповідно до чого із ними протягом першого піврічча 2021 року проводяться індивідуально-профілактичні бесіди.

Крім того з метою недопущення правопорушень та злочинів проводилась профілактична робота із особами (що проживають на території Котелевської селещної ради), які перебувають на обліку у Кримінально-виконавчій інспекції, раніше судимими та формальниками.

Також проводилась індивідуально-профілактична робота з особами які ухиляються від військової служби та проведені заходи для виявлення їхнього місця знаходження.

Окрім залучення дільничних офіцерів поліції до несення служби під час надзвичайних подій (планів перехватів, тривог), а також заходів пов’язаних з несенням служби під час вихідних та святкових днів спрямовані на дотримання правил карантину та профілактика осіб, які потенційно підпадають  під групу «ризику», щодо захворювання короновірусом COVID-19.

Проблемним питанням, на жаль, залишається низький рівень матеріально технічного забезпечення ДОП ( оргтехніка, офісні меблі, канцелярія)

Пропозиції:

• Створення «Поліцейської Станції» та належних умов у ній, для ведення службової діяльності, що сприяло б покращенню комунікації між жителями Котелевської селещної ради та працівниками поліції