ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ОПТИМІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 05.07.2021 11:09

Оголошується проведения громадських слухань щодо оптимізаціі мережі закладів загальної середньої освіти Котелевської селищної ради.

Місцем проведення громадських слухань зазначено приміщення Котелевського закладу загальної середньої освіти №7 I ступеня Котелевської селищної ради (смт. Котельва, вул. Полтавський шлях, 73); дата i час проведення громадських слухань: 18 липня 2021 року о 17 год. 00 хв.

З відповідним розпорядженням Котелевського селищного голови  можна ознайомитися за посиланням

Тут ви можете ознайомитися з інформаційно-аналітичними матеріалами та проектом документу, що виносяться на слухання.