Рішення десятої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 31.05.2021 11:31

Про дострокове припинення повноважень депутата Котелевської селищної ради Коросташова О.Г. та початок повноважень депутата Котелевської селищної ради Шевченка С.М.

Про затвердження розміру часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення Полтавської області у 2021 році.

Про внесення змін до бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про розробку Стратегії розвитку Котелевської селищної територіальної громади на 2022 - 2027 роки.

Про затвердження Програми з відшкодування витрат, пов’язаних з наданням окремим категоріям громадян Котелевської селищної територіальної громади пільг з оплати послуг зв’язку ПАТ «Укртелеком» за рішенням суду та судових витрат.

Про затвердження Програми  розвитку культури та туризму Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

Про внесення змін до Програми мотивації та стимулювання медичних кадрів як основи формування ефективної системи охорони здоров’я Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про надання дозволу виконавчому комітету Котелевської селищної ради на розробку генерального плану населеного пункту та плану зонування території смт Котельва Полтавської області.

Про надання дозволу виконавчому комітету Котелевської селищної ради на розробку топогеодезичної підоснови М 1:10000 для виконання Схеми планування території Котелевської селищної ради

Про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення земельного податку на території Котелевської селищної ради».

Про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Котелевської селищної ради».

Про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення єдиного податку на території Котелевської селищної ради».

Про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення транспортного податку на території Котелевської селищної ради».

Про оприлюднення проєкту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Котелевської селищної ради».

Про внесення змін до рішення першої  сесії  селищної ради восьмого скликання від 01.12.2020 № 11 «Про утворення постійних комісій Котелевської селищної ради та затвердження Положення про них».

Про упорядкування структури виконавчих органів Котелевської селищної ради.

Про внесення змін до граничної чисельності працівників закладів культури Котелевської селищної ради.

Про внесення змін до рішення третьої сесії селищної ради восьмого скликання від 23.12.2020 р. № 77 «Про прийняття та вхід у склад засновників Котелевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

Про умови надання соціальних послуг Комунальним закладом Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради.

Про включення об’єктів нерухомого комунального майна Котелевської селищної територіальної громади до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Котелевської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Про прийняття - передачу об’єкта будівництва «Мережа зовнішнього освітлення, відео спостереження та WI-FI з альтернативним джерелом енергозбереження (автономною сонячною станцією) туристичних об’єктів древнього міста «Гелон» ІКЗ «Більськ».

Земельні питання

Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «Полтаваобленерго»

Про розгляд депутатського запиту Дубини Л.В. від 14.05.2021 р

Про розгляд депутатських запитів Дубини Л.В. від 18.05.2021 р.

Про внесення змін до рішень шостої сесії Котелевської селищної ради восьмого скликання від 26.02. 2021 року