КОТЕЛЕВСЬКА ГРОМАДА ПЕРЕМОГЛА У КОНКУРСІ ГРАНТІВ «ЕНЕРГІЯ РОЗВИТКУ»

Дата: 28.05.2021 15:28

Сьогодні під час сесійного засідання селищний голова Тетяна Корост привітала із перемогою в освітньому конкурсі-гранті «Енергія розвитку» від ГК «Нафтогаз України» заступника директора Більської школи з виховної роботи Таїсію Черняк. Завдяки її ініціативі і підготовці цікавого проєкту під назвою «НАХІМІЧЕМО: СУЧАСНИЙ КАБІНЕТ ХІМІЇ» наша громада ввійшла до числа 50 переможців з 11 областей України, на території яких АТ "Укргазвидобування" (Група Нафтогаз) видобуває газ. Отриманий призовий сертифікат на 100 тис. грн. дасть можливість Більській школі осучаснити кабінет хімії, створити цікавий освітній простір для учнів та підвищити їх успішність.

????Вітаємо Таїсію Іванівну із перемогою, бажаємо їй подальших життєвих успіхів, творчих здобутків, вдалих та креативних проєктів!