26 ТРАВНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ, ЯКЕ ПРОВЕЛА КОТЕЛЕВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ТЕТЯНА КОРОСТ.
Розглянуто 9 питань. Погоджено реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом комбінату комунальних підприємств та виїзну торгівлію ФОП Юхименку І.О., із продажу квасу на площі Спичака у Котельві в період з 01.06. по 31.08.2021 року.
У зв’язку з кадровими змінами, затверджено новий склад комісії з обстеження зелених насаджень на території Котелевської селищної ради. Затверджено також Календарний план культурно-масових заходів Котелевської селищної територіальної громади на ІІ півріччя 2021 рок та прийняте
рішення про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
Затверджено розпорядження органу приватизації територіальної громади селища Котельва від 28 квітня 2021 року №18, №19, №20, №21. Члени виконкому надали дозвіл на приватизацію житла громадянам, які довгий час проживають у безоплатно наданих будинках і квартирах державної чи комунальної власності, відповідно до наказу Міністерства з питань ЖКГ України від 16.12.2009 №396 "Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян".