Рішення виконавчого комітету від 29 квітня 2021 року

Дата: 30.04.2021 10:48

Про організаційні заходи по виконанню рішення 64 сесії селищної ради сьомого скликання від 22.03.2019 "Про затвердження тарифів на вивезення (перевезення) та захоронення твердих побутових відходів" (зі змінами).

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким мають діти

Про надання дозволу на вчинення правочинів із нерухомим майном, право користування яким має малолітня дитина

Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом Закладу дошкільної освіти (ясла - садок) "Пролісок" Котелевської селищної ради" на 2021-2025 роки.

Про організацію онлайн-трансляцій робочих засідань селищної ради та її виконавчого комітету.

Про розгляд колективного звернення жителів громади щодо організації тимчасового торгівельного майданчика для продажу надлишків вирощеної власної сільськогосподарської продукції, в т.ч. розсади квітів, овочів, саджанців та інших рослин.