"ВИШИВАНКИ - ЦЕ СВЯТО УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ" - ЗАХІД ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 20.05.2021 16:51

20 травня 2021 року в Комунальному закладі Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради для отримувачів соціальних послуг відділення денного перебування відбувся захід до Всесвітнього дня вишиванки на тему: «Вишиванки-це свято української душі». З вітальним словом до присутніх звернулася заступник голови Котелевської селищної ради Саєнко Ольга Василівна. Літературну сторінку та книжкову виставку підготували бібліотекарі відділу обслуговування Котелевської центральної бібліотеки імені С.А.Ковпака Світлана Червонцева та Раїса Костюк.  Пісні звучали у виконанні Орисі Губенко, Світлани Вилупко та Ніни Солодун, а запальний таночок дарувала підопічним відділення денного перебування Тетяна Назаркевич. Відвідувачі відділення Віра Лічман та Віра Сахарова читали власні вірші. Всі присутні виконували пісні про вишиванку та презентували свої власні роботи.

На свято була запрошена майстриня Котельви Людмила Коросташова,яка підготувала змістовну розповідь про походження вишивки.