НАВЧАЄМО УЧНІВСЬКУ МОЛОДЬ ГРОМАДИ НЕ КОНФЛІКТУВАТИ ІЗ ЗАКОНОМ

Дата: 19.05.2021 16:05

Навчаємо учнівську молодь громади НЕ  конфліктувати із законом

19 травня 2021 року на запрошення дирекції школи-гімназії начальник сектору пробації Олена Безсмертна спільно із волонтером пробації Вадимом  Корольчуком провели  нестандартний урок правознавства для учнів дев’ятих   класів."

Захід розпочався із перегляду тематичної презентації «Відповідальність неповнолітніх», який супроводжувався коментарем працівника органу виконання покарань. Пробаціонерка  познайомила присутніх із поняттям пробація, розповіла чим займаються органи у пробації та висвітлила питання правової відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень. Для більш наочної розповіді було наведено кілька  яскравих життєвих прикладів із історій клієнтів пробації молодіжного віку, які внаслідок власної безпечності та пристрасті до психоактивних речовин потрапили на лаву підсудних.

Також до уваги учнів запропоновано відео-ролик соціального тематики «Як Жека не потрапив за грати».

Далі за допомогою інтерактивних методів, а саме рольової гри, яка  називалась «Бути здоровим круто», волонтер пробації Вадим Корольчук у цікавій формі розповів про шкідливі звички та їх наслідки для життя та  здоров’я. Насамкінець всі разом дійшли  висновку, що  шкідливі звички пошкоджують саму людину, калічать її  життя   підштовхують жити всупереч суспільним законам.

На завершення зустрічі освітяни подякували гостям за змістовний урок правознавства.