ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.05.2021 16:59

18.05.2021 працівниками служби у справах дітей спільно із КЗ «Центр соціальних служб» Котелевської селищної ради, сектором ювенальної превенції Котелевського СПД № 1 відділення поліції № 4 ГУНП в Полтавській області проведено профілактичний рейд на території смт Котельва. У ході рейду обстежено умови проживання 5 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та в яких виховується 7 дітей. З батьками проведені профілактичні бесіди щодо недопущення випадків бездоглядності дітей, ведення невпорядкованого способу життя, зловживання алкоголем, насильства в сім’ї.