ТЕМАТИЧНА ЗУСТРІЧ КЛІЄНТІВ ПРОБАЦІЇ З ПРАЦІВНИКАМИ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.05.2021 17:23

17 травня 2021 року у межах співпраці із центром соціальних служб Котелевської селищної ради для клієнтів пробації було проведено захід на тему  «Проблема шкідливих звичок в житті людини». Участь в заході взяли  особи, у яких маються криміногенні потреби, пов’язані із присутністю у їх житті шкідливих звичок.

Присутні обговорили складові здорового способу життя, шкідливі звички та їх вплив на організм людини. Разом з тим, присутнім  розповіли як залишатися здоровим у сучасному світі та запобігти найпоширенішим хворобам.

До уваги клієнтів пробації  було запропоновано відео-ролик на відповідну тематику,  по завершенню якого  дійшли до єдиної думки, що  згубні звички шкодять  не лише для здоров’я, а псують репутацію, соціальний  статус, призводять на судову лаву.

Наостанок заходу  директор центру соціальних служб наголосив : «Сучасна мода – ЗДОРОВ’Я. По-справжньому сучасний еталон краси – здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя. Здоров’я – це стан повного фізичного, духовного та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних вад.