У КОТЕЛЬВІ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ВІДЗНАЧИЛИ ПОКЛАДАННЯМ КВІТІВ ДО ПАМ’ЯТНИХ ЗНАКІВ.

Дата: 09.05.2021 10:43

Селищний голова Тетяна Корост разом з ветеранами Другої світової війни, учасниками антитерористичної операції, депутатами Полтавської обласної та районної рад Олексієм Бовдирем та Ігорем Коростом, представниками громадських організацій та працівниками селищної ради вшанували пам’ять жертв війни, поклавши квіти до Скорботної матері та погруддя С.А.Ковпака, Меморіалу слави , пам’ятних знаків воїнам АТО та воїнам – інтернаціоналістам.

Цього дня до пам’ятників, братських могил, місць поховань та меморіальних комплексів всієї Котелевської територіальної громади несли квіти не тільки ветерани та діти фронтовиків, але й молодь, яка про Другу світову знає лише з підручників історії. Це означає, що пам’ять про найжахливішу війну залишиться ще не в одного покоління українців, адже в нашому генетичному коді закладені глибокі почуття вдячності і поваги до батьків, дідів, всіх предків.